درباره ما


امروزه ساخت و ساز سریع ، سبک و مقاوم ، دغدغه و مطالبه اصلی و اولیه جامعه مهندسان و معماران بوده و از همین روی مدیران و راهبران فکری اسپیس با درک این ضرورت و با هدف ارائه خدمات نوین و مدرن به صنعت ساختمان و توسعه ساخت و ساز کشور، شرکت استاک پیشرو سازه (اسپیس) را پایه گذاری کرده اند .

اسپیس (استاک پیشرو سازه)  يکي از شرکت های پیشرو در صنعت ساختمان کشور محسوب می شود که توانسته با سرلوحه قراردادن و رعایت استانداردهاي بين‌المللي همچون ایزو 9001 و ایزو 14001 و ایزو 18001 مجموعه‌ایی متنوع از انواع سازه های فضاکار را ارائه دهد.

در فضايي که هر روز رقابتي‌تر مي‌شود، اسپیس به مدد یزدان پاک و همت نیروهای متخصص و توانمند خود توانسته به همراه ارائه محصولات سازه ایی مطابق با آخرین تکنولوژی های روز با رويکردِی توسعه محور به دنبال افزايش گستره ی سهم بازار صنعت ساخت و ساز باشد  و در راستای تحقق چشم انداز خود، حوزه ی فعلي فعاليت های تخصصي خود را ( سازه های فضا کار )، به سازه های پارچه ای و سازه های بادی گسترش دهد. اسپیسدر نظر دارد با تکيه بر خط مشی خود، از طريق توسعه ی شبکه ی نمایندگی ها و در راستاي تأمين خدمات استثنايي براي مشتريان، خدماتي کامل‌تر را به لحاظ کمي و کيفي ارائه دهد .

نظرات